Przedsiębiorstwo Sani-Motel Andrzej Motel Zobacz jak czyścimy kanalizację na Youtube! Pogotowie kanalizacyjne na Google+ ? Czemu nie! Udrażniamy kanalizację również na Facebooku! Przedsiębiorstwo Sani-Motel Andrzej Motel
oferta o nas kontakt

 

Mercedes Sprinter 313
do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji

Mercedes Sprinter 313 do udrażniania kanalizacji na terenie miasta Łódź.

Mercedes Atego 1828
do ciśnieniowego czyszczenie kanalizacji

Specjalistyczny samochód 1828 do ciśnieniowego przepychania kanalizacji.

Mercedes 1317
do czyszczenie wpustów
ulicznych

 Specjalistyczny Samochód Mercedes 1317 do czyszczenia osadników, wpustów ulicznych oraz studni rewizyjnych.

MAN
2 funkcyjny

2-funkcyjny Man - solidna kolstrukcja samochodu sprawia, iż jest niezawodny w walce z naprawą kanalizacji na terenie Łodzi.

 

 

 

OFERTA USŁUGOWA

Zakres świadczonych usług  |  RABAT dla internetowych!  |  Koszty dojazdu Gwarancja  |  Indywidualne podejście do klienta  |  Remonty i awarie

Czyszczenie kanalizacji elektryczną sprężyną hydrauliczną

Sprężyna hydrauliczna jest najpopularniejszą mechaniczną metodą przepychania kanalizacji. Rozwiązanie to polega na wprowadzeniu długiej, giętkiej sprężyny do zapchanej rury kanalizacyjnej. Następnie obracana sprężyna jest wdrażana tak głęboko, aż osiągnie zator blokujący spływ. Końcówka sprężyny na skutek ruchu posuwisto-obrotowego przebija zator, co skutkuje udrożnieniem rur kanalizacyjnych i uzyskaniem przepływu. Istnieją dwa rodzaje napędu sprężyny. Manualny, gdzie ruch obrotowy jest nadawany za pomocą korbki, przez obsługę urządzenia. Istnieje również skuteczniejsza i szybsza metoda – napęd elektryczny. Napęd pozwala uzyskać większą skuteczność przebicia oraz skrócić czas usługi. Pozwoli to na szybsze udrożnienie kanalizacji, co jest niewątpliwą zaletą dla klienta.

 Sprężyna do przepychania rur jest podstawową i klasyczną metodą udrażniania kanalizcaji. Gdy metoda ta zawodzi, stosuje się ciśnieniowe czyszczenie kanalizaji.

sprężyna do udrażniania rur

Sprężyna hydrauliczna do udrażniania rur kanalizacyjnych


Przedsiębiorstwo Sani-Motel  - Łódź - 602-270-850

 

 

strona startowa oferta o nas kontakt