Przedsiębiorstwo Sani-Motel Andrzej Motel Zobacz jak czyścimy kanalizację na Youtube! Pogotowie kanalizacyjne na Google+ ? Czemu nie! Udrażniamy kanalizację również na Facebooku! Przedsiębiorstwo Sani-Motel Andrzej Motel
oferta o nas kontakt

 

Mercedes Sprinter 313
do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji

Mercedes Sprinter 313 do udrażniania kanalizacji na terenie miasta Łódź.

Mercedes Atego 1828
do ciśnieniowego czyszczenie kanalizacji

Specjalistyczny samochód 1828 do ciśnieniowego przepychania kanalizacji.

Mercedes 1317
do czyszczenie wpustów
ulicznych

 Specjalistyczny Samochód Mercedes 1317 do czyszczenia osadników, wpustów ulicznych oraz studni rewizyjnych.

MAN
2 funkcyjny

2-funkcyjny Man - solidna kolstrukcja samochodu sprawia, iż jest niezawodny w walce z naprawą kanalizacji na terenie Łodzi.

 

 

 

OFERTA USŁUGOWA

Zakres świadczonych usług  |  RABAT dla internetowych!  |  Koszty dojazdu Gwarancja  |  Indywidualne podejście do klienta  |  Remonty i awarie

Czyszczenie pionu kanalizacji sanitarnej lub deszczowej

Kanalizacja jest jedną z podstawowych instalacji doprowadzanych do obiektów budowlanych. Wśród różnych klasyfikacji możemy wyróżnić, w zależności od usytuowania - części pionowe kanalizacji (tzw. piony  kanalizacyjne) oraz części poziome.

W zależności od przeznaczenia występuje podział na:
kanalizację sanitarną –służy do odprowadzania nieczystości
kanalizację deszczową –pozwala na odprowadzanie wód opadowych
kanalizację ogólnospławną – łączy dwa powyższe rozwiązania.

Niestety system rur kanalizacyjnych nie należy do bezobsługowych. Istnieje wiele czynników wpływających na pogorszenie sprawności a nawet całkowitą blokadę systemu kanalizacji. Składniki takie jak osady, tłuszcze oraz piach są podstawowymi przeciwnikami w walce z drożną kanalizacją.

Praktyka wykazuje, iż bardzo częstą przyczyną zapchanej kanalizacji jest zator pionu kanalizacji sanitarnej. Analogiczny problem dotyczy również   kanalizacji deszczowej. Przedsiębiorstwo Sani-Motel świadczy usługi w zakresie ciśnieniowego czyszczenia pionów kanalizacyjnych. Dokonujemy również mechanicznego przepychania pionów. Dobór metody udrażniania kanalizacji jest uzgadniany z klientem. Ponadto metoda weryfikowana jest na podstawie oględzin awarii na miejscu robót. Warto pamiętać, iż ciśnieniowe czyszczenie pionów kanalizacyjnych pozytywnie wpływa na długość bezawaryjnego czasu pracy. Metoda ta sprawia, iż przepchana kanalizacja jest dodatkowo oczyszczona i wypłukana poprzez strumień wody. W naszej długoletniej praktyce wyczyściliśmy setki pionów kanalizacyjnych na terenie Łodzi. Skorzystaj z naszego doświadczenia i pozwól sobie zapomnieć o problemach z kanalizacją pionową!


pion kanalizacyjny

Pion kanalizacyjny (kanalizacja sanitarna) oraz jego dopływy

 

Przedsiębiorstwo Sani-Motel  - Łódź - 602-270-850

 

strona startowa oferta o nas kontakt