Przedsiębiorstwo Sani-Motel Andrzej Motel Zobacz jak czyścimy kanalizację na Youtube! Pogotowie kanalizacyjne na Google+ ? Czemu nie! Udrażniamy kanalizację również na Facebooku! Przedsiębiorstwo Sani-Motel Andrzej Motel
oferta o nas kontakt
 


Awaria kanalizacji? Dzwoń terez! Pogotowie kanalizacyjne Łódź. Zajmujemy się przepychaniem i udrażnianiem rur kanalizacyjnych.

 

Dlaczego My?

* krótki czas reakcji
*
dojazd gratis!
* niska cena
* gwarancja
na usługi
* Szybko, Fachowo, Solidnie

 

Z naszym pogotowiem kanalizacyjnym nie straszne żadne problemy wod-kan!

pogotowie kanalizacyjne Łódź

Pogotowie kanalizacyjne

Pogotowie kanalizacyjne Sani-Motel już niemal od 30 lat pomaga w problemach z sieciami sanitarnymi. Naszą ofertę kierujemy tak samo do osób prywatnych jak i przedsiębiorstw oraz wszelkich instytucji.

Przez te wszystkie lata do naszego pogotowia kanalizacyjne spływało wiele zgłoszeń. Zdobyte doświadczenie sprawia, iż jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie zdiagnozować a następnie usunąć przyczynę awarii.

Nasze ceny są kształtowane na podstawie standardów panujących na rynku. Od wielu lat oferujemy wysoką jakość usług w niskiej cenie. Sprawia to, iż posiadamy szeroką bazę klientów, która z roku na rok rozrasta się. Dołącz do zadowolonego grona zaprzyjaźnionych firm a możesz liczyć na specjalne warunki współpracy!

Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją! Dzięki temu masz pewność, że robota zostanie wykonana solidnie! A ty możesz spać spokojnie.

Powierzając nam swoje problemy i miej pewność, że praca zostanie wykonana tak jak brzmi nasze motto: Szybko, Fachowo i Solidnie!

 

Nasze pogotowie kanalizacyjne świadczy usługi awaryjnego:

  • udrażnianie kanalizacji metodą hydrodynamiczną

  • przepychanie kanalizacji sprężyną

  • wycinania korzeni z kanalizacji

  • usuwanie rozlewisk oraz wypompowywanie wody

  • monitoring kanalizacji

Możesz zaufać naszemu pogotowiu kanalizacyjnemu!

Sprawdź jakim sprzętem dysponujemy:

 

strona startowa oferta o nas kontakt

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!