Przedsiębiorstwo Sani-Motel Andrzej Motel Zobacz jak czyścimy kanalizację na Youtube! Pogotowie kanalizacyjne na Google+ ? Czemu nie! Udrażniamy kanalizację również na Facebooku! Przedsiębiorstwo Sani-Motel Andrzej Motel
oferta o nas kontakt
 
Awaria kanalizacji? dzwoń! Pogotowie kanalizacyjne Łódź. To MY udrażniamy kanalizację w Łodzi!

Dlaczego My?

* Reagujemy natychmiast
* Przystępne koszty usług
* Usługi obięte gwarancją
* Profesjonalizm na 100%
* W Łodzi dojazd gratis!
 

Czego chcieć więcej?!

Zaufaj przedsiębiorstwu Sani-Motel i dołącz do grona zadowolonych kientów!

Udrażnianie kanalizacji

Witaj na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Sani-Motel!

 Uprzejmie informujemy, iż nasza firma działa prężnie na rynku Łódzkim już od blisko 30 lat! Jako pierwsza prywatna instytucja na terenie województwa łódzkiego zajmowaliśmy się hydrodynamicznym udrażnianiem kanalizacji.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż proces udrażniania kanalizacji możemy przeprowadzić szybko, solidnie i w konkurencyjnej cenie. Przepchany system kanalizacji pozostaje w dobrej kondycji przez długi okres czasu dzięki zastosowaniu metody ciśnieniowej.

Jeżeli zdecydujesz się na udrażnianie kanalizacji z Sani-Motel możesz spać spokojnie. Wszystkie nasze usługi obięte są gwarancją. Dzięki temu masz 100% pewność, że praca zostanie wykonana tak jak powinna!

Z przyjemnością informujemy, iż na terenie całego miasta Łódź dojazd jest GRATIS!

Myślałeś o udrażnianiu kanalizacji sprężyną? W trakcie czyszczenia rur kanalizacyjnych metodą hydrodynamiczną usuwamy wszelkie zanieczyszczenia, osady oraz piasek. Oznacza to, iż odcinki kanalizacyjne poddawane regularnym ciśnieniowym udrażnianiom wykazują kilkukrotnie dłuższy czas bezawaryjnej pracy.

Zapraszamy do współpracy!

 

strona startowa oferta o nas kontakt

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!