Przedsiębiorstwo Sani-Motel Andrzej Motel Zobacz jak czyścimy kanalizację na Youtube! Pogotowie kanalizacyjne na Google+ ? Czemu nie! Udrażniamy kanalizację również na Facebooku! Przedsiębiorstwo Sani-Motel Andrzej Motel
oferta o nas kontakt
 

 

Mercedes Sprinter 313
do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji

Mercedes Sprinter 313 do udrażniania kanalizacji aglomeracji Łódzkiej.

Mercedes Atego 1828
do ciśnieniowego czyszczenie kanalizacji

Specjalistyczny samochód 1828 do ciśnieniowego przepychania kanalizacji.

Mercedes 1317
do czyszczenie wpustów
ulicznych

 Specjalistyczny Samochód Mercedes 1317 do czyszczenia osadników, wpustów ulicznych oraz studni rewizyjnych.

MAN
2 funkcyjny

2-funkcyjny Man - solidna kolstrukcja samochodu sprawia, iż jest niezawodny w walce z naprawą kanalizacji na terenie Łodzi.

 

 

 

 

 

O NAS

Rozwój, innowacja, unowocześnienia - te trzy słowa najlepiej opisują zmiany w wyposażeniu sprzętowym przedsiębiorstwa Sani-Motel w roku 2012. Zmodernizowany sprzęt pozwoli na świadczenie usług z jeszcze wyższą jakością oraz w nowej niższej cenie.  

  • Kamera inspekcyjna Wöhler VIS 340

Miniaturowa Kamera inspekcyjna Wöhler VIS 340 pozwala na dokonywanie przeglądów kanalizacji już od średnicy 70mm. Kamera inspekcyjna Wöhler VIS 340 Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową. Pozwala to na dotarcie do miejsc, gdzie samochód inspekcyjny nie ma dostępu. Trzydzieści metrów przewodu pozwala na nagrywanie długich odcinków kanalizacyjnych. Zasilanie akumulatorowe zapewnia pełną mobilność urządzenia. Materiał wideo utrwalany jest bezpośrednio w postaci cyfrowej. Po dokonaniu inspekcji operator jest w stanie przenieś nagranie na laptopa i stworzyć pełną dokumentację. Klient otrzymuje gotowe  sprawozdanie w postaci plików multimedialnych na płycie CD/DVD jeszcze tego samego dnia po zakończeniu przeglądu.

 

  • Mercedes Sprinter 313

Nowoczesny samochód Mercedes Sprinter 313, łączący w sobie solidną konstrukcję i małe gabaryty, pozwala  na dotarcie do miejsc do których standardowe jednostki ciężarowe nie mają dostępu. Zabudowa samochodu z roku 2012 pozwala na jeszcze efektowniejsze czyszczenie kanalizacji niż dotychczas. Wyposażenie firmy NBB Nachrichten Technik GMBH do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji z pompą PRATISSOLI o wydajności 150 l/min zapewnia ciśnienie 11 MPa. Urządzenie wyposażone jest w dwa ciśnieniowe węże o średnicach: 3/4'' i długości 60 mb oraz 1/2'' o długości 80 mb wyposażone w hydrauliczne zwijadła. Sterowanie pilotem pozwala operatorowi bezpośrednio uczestniczyć w procesie czyszczenia kanalizacji. Zbiornik o pojemności 1000 litrów wystarcza na czyszczenie rur kanalizacyjnych o średnicy do 150 mm.

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji - Mercedes Sprinter

Przegląd kanalizacji specjalistyczną kamerą - Mercedes Sprinter

Zabudowa NBB Nachrichten Technik GMBH do ciśnieniowego przepychania kanalizacji

  • Mercedes Atego 1828

Specjalistyczny samochód do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji. Zabudowa oparta na pompie ciśnieniowej o wysokiej wydajności 315 l/min i ciśnieniu roboczym 12 MPa. Wbudowany pojemny zbiornik wody o pojemności 9000 litrów. Dwa węże robocze o średnicy 1''  i długości 120 mb  oraz 1/2 '' i długości 60 m zwijane hydraulicznie. Wraz z kompletem zestawów dysz pozwala na wykonywanie wszelkich prac czyszczenia kanalizacji, wycinania korzeni w zarośniętych rurach oraz zbijania złogów kamienia w rurach wodociągowych.

 Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji - Mercedes Atego 1828

Udrażnianie kanalizacji - Mercedes Atego 1828

Przepychanie Kanalizacji w Łodzi i okolizach - Mercedes Atego 1828

Udrażnianie rur kanalizacyjnych - Mercedes Atego 1828

  • Mercedes 1317

Bardzo wydajny specjalistyczny samochód do czyszczenia wpustów ulicznych, osadników i studni rewizyjnych. Beczka posiada pojemność 5 m3 oraz dodatkowy zbiornik 1 m3 . Wbudowany separator wody pozwala oddzielić części stałe od płynnych. Sterowanie zawartością beczki odbywa się poprzez układ hydrauliczny.

Specjalistyczny Mercedes 1317 - czyszczenie wpustów ulicznych.

Specjalistyczny Mercedes 1317 - czyszczenie osadników.

Specjalistyczny Mercedes 1317 - czyszczenie studni rewizyjnych.

  • MAN 2 funkcyjny

Samochód wyposażony w przesuwaną grodź pozwala dowolnie zmieniać pojemność rezerwy wody lub fekaliów w zależności od aktualnego zapotrzebowania.  Solidna konstrukcja pompy URACA pozwala na wydajną pracę co skutkuje wieloletnią niezawodnością.

Dwu-funkycjny MAN klasyczna konstrukcja do czyszczenie wpustów ulicznych.

Dwu-funkycjny MAN czyszczenie osadników oraz studni rewizyjnych.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

 

strona startowa oferta o nas kontakt